Pomagamy dzieciom – akcja #GaszynChallenge

Drosed S.A. dokłada również cegiełkę do szczytnego celu przyłączając się do akcji #GaszynChallenge. Pomagamy dwóm dziewczynkom, które codziennie walczą z chorobami. Ćwiczymy dla nich i wspieramy finansowo. Każda złotówka jest na wagę złota. Dziewczynkom życzymy dużo zdrowia ? Warto pomagać!

Pomagamy dzieciom – Projekt 100

Pomaganie innym to przyjemność, ale również wielka odpowiedzialność. Ludzie o wielkich sercach sprawiają, że słabsi mogą realizować swoje marzenia, rozwijać się, a czasem po prostu normalnie żyć. Takim właśnie człowiekiem jest Tomasz Kozłowski – pomysłodawca PROJEKTU 100. Projekt ten to próba wykonania 100 skoków spadochronowych jednego dnia. Głównym jego celem jest zebranie pieniędzy na zakup 100 specjalistycznych wózków inwalidzkich dla 100 cierpiących dzieci.

Firma Drosed i marka Podlaski ma ogromną przyjemność przyłączyć się do PROJEKTU 100. Specjalnie do tej akcji wyprodukowana została limitowana seria puszki z unikalną grafiką, którą będzie można kupić już w sierpniu 2018 roku. Każdy, kto zakupi Pasztet Podlaski z limitowanej edycji przyczyni się do uszczęśliwienia setki wybranych dzieci, gdyż część środków ze sprzedaży każdej sztuki zostanie przeznaczona na wsparcie Projektu 100.

Warto pomagać, gdyż małe gesty i małe rzeczy, które wydawać się mogą niepozorne potrafią przenosić góry i dawać szczęście innym.